Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /usr/home/pkabinet/domains/dortex.ambrozy.pl/public_html/wp-content/themes/FitWP/functions.php on line 102 O FIRMIE | DORTEX
 • 602 297 809
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcieX

  W razie pytań prosimy o kontakt

  Trwa wysyłanie wiadomości. Proszę czekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem w trakcie wysyłania wiadomości. Proszę spróbować ponownie.

  Proszę wypełnić wszystkie pola formularza przed wysłaniem go.

O FIRMIE

Firma DORTEX posiada duże doświadczenie organizatorskie w kształceniu kadr kultury fizycznej oraz wysokie kwalifikacje zawodowe, kierunkowe właścicieli. Zapewniamy uczestnikom odpowiednią bazę szkoleniową oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę wykładowców i trenerów.

Kursy instruktorów sportu i rekreacji prowadzimy od 1998 r. Jako organizatorzy i wykładowcy działamy w dziedzinie kształcenia kadr kultury fizycznej od ponad 20 lat.

Po uzyskaniu zgody Ministerstwa Sportu na organizację kursów przeprowadziliśmy z powodzeniem kilkaset kursów instruktorskich z zakresu sportu i rekreacji. Przeprowadziliśmy i prowadzimy kursy ogólne oraz specjalizacje m.in. z jujitsu, gimnastyki sportowej, kung fu, strzelectwa sportowego, kulturystyki, fitness, narciarstwa.
Specjalizujemy się również w prowadzeniu kursów Menedżerów Organizacji Imprez Sportowych.

Wraz z Polską Korporacją Menedżerów Sportu i AWF w Poznaniu zorganizowaliśmy studia podyplomowe z zakrsu organizacji i zarządzania w sporcie (menedżer sportu).

Przeszkoliliśmy setki instruktorów z całej Polski, otrzymując pochlebne opinie o poziomie realizacji szkoleń zarówno od uczestników i wykładowców jak i na łamach prasy.

Organizowane przez nas kursy uzyskły pozytywną opinię kontroli od COS, Komisji Kwalifikacyjnej ds. Trenerów, Instruktorów i Menedżerów oraz przedstawicieli TKKF i Polskich Związków Sportowych.

Naszą kadrę opieramy zawsze na pracownikach AWF (profesorach, doktorach, a także trenerach klasy pierwszej i mistrzowskiej) oraz na wybitnych praktykach i przedstawicielach właściwych Polskich Związków Sportowych. Jesteśmy w posiadaniu większości aktualnych programów kursów instruktorskich (w zakresie części ogólnej oraz wielu specjalizacji sportowych i rekreacyjnych). Wysoki poziom szkolenia gwarantuje nie tylko kadra, ale i nasze osobiste kwalifikacje zawodowe w dziedzinie kultury fizycznej.

Nasza firma podjęła współpracę z PFSP – Polska Federacja Sportu Powszechnego dzięki czemu Nasi kursanci mają możliwość uzyskania uprawnień państwowych, honorowanych w krajach Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Naszych kursach.

Z poważaniem
Dorota  Ambroży
właściciel
logo2

Zgodnie z ustawą o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 roku (Dz. U. Nr 127, poz. 857, z późn. zm.) „zorganizowane zajęcia w zakresie sportu w związku sportowym oraz w klubie sportowym uczestniczącym we współzawodnictwie organizowanym przez polski związek sportowy może prowadzić wyłącznie trener lub instruktor sportu w rozumieniu ustawy”.PURSz DORTEX oraz  Polska Federacja Sportu Powszechnego nie ponosi odpowiedzialności za przyznawanie oraz przedłużanie licencji instruktorskich i trenerskich przez okręgowe lub ogólnopolskie związki sportowe.

© 2013 DORTEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.