• 602 297 809
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcieX

  W razie pytań prosimy o kontakt

  Trwa wysyłanie wiadomości. Proszę czekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem w trakcie wysyłania wiadomości. Proszę spróbować ponownie.

  Proszę wypełnić wszystkie pola formularza przed wysłaniem go.

KURSY

TRENER PERSONALNY

Chcesz DOBRZE zarabiać robiąc to, co lubisz?

ZOSTAŃ NAJLEPSZYM TRENEREM!

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z TEJ OFERTY:

Zawód trenera został uwolniony w 2013 roku, co spowodowało, że certyfikaty i legitymacje trenerskie można kupić nawet na e-kursach! Efektem tego jest całkowite odejście pracodawców (duże sieci klubów fitness, studia treningu personalnego) od przyjmowania nowych trenerów na podstawie „dyplomów”.

Również indywidulani klienci zorientowali się, że ogromna rzesza trenerów to „specjaliści” po szkoleniach realizowanych przez byłych kulturystów i amatorów sportów siłowych. Programy tych szkoleń często nie nadążają za zmieniającymi się potrzebami klientów, którzy co raz częściej są świadomi swoich oczekiwań względem Trenera Personalnego.

Standardem w klubach jest okres próbny, w którym trener musi wykazać się, nie tylko wiedzą z zakresu treningu i dietetyki, ale również obsługą klienta na najwyższym poziomie. To ona gwarantuje dobre wyniki finansowe klubu jak i trenera. Trening personalny jest usługą ekskluzywną i już od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem, każde słowo i gest, ma wpływ na to czy klient zdecyduje się z nami pracować czy wybierze innego trenera.

Rynek fitness w Polsce jest jednym z najszybciej rozwijających się obecnie na świecie i co bardzo istotne właśnie w tym momencie nabiera rozpędu! W ciągu najbliższych lat liczba osób korzystających z usług klubów fitness i trenerów personalnych ma się podwoić. Daje to ogromną SZANSE na znalezienie pracy, która będzie Ci sprawiać RADOŚĆ i jednocześnie pozwoli zarabiać na poziomie, o którym wiele osób może pomarzyć.

NAJLEPSI trenerzy, angażując się w 100% w swoją pracę już teraz regularnie osiągają zarobki na poziomie od 6000 do 8000zł miesięcznie. Wynagrodzenie na poziomie od 3000 do 5000zł osiągają trenerzy pracujący na ½ etatu.

Takie wyniki są oczywiście możliwe jedynie w sytuacji, gdy pojedynczy zakupiony u Ciebie trening będzie kosztował zdecydowanie więcej niż 50zł. Warto zainwestować w swój rozwój tak, aby uzyskiwać satysfakcjonujące dochody nie harując przez 14h dziennie i każdego dnia walcząc o kolejnych klientów!

Dobry trener nie powinien pracować z klientami więcej niż 6h dziennie.  Dodatkowe dwie godziny powinien poświęcić na naukę, rozwój i co bardzo ważne wspieranie klientów w czasie, po za treningami. Gdy jesteś wypoczęty, pełen energii i nowych pomysłów na trening, a dodatkowo, gdy interesujesz się swoim podopiecznym nie tylko w czasie treningu to zyskasz jego zaufanie – a to ono jest kluczem do Twojego sukcesu.

Pracując w ten sposób, wartość Twojej opieki nad klientem możesz wycenić bardzo wysoko, ponieważ będziesz w stanie realizować ją na najwyższym poziomie. To, czego potrzebujesz, by nie tylko być trenerem, ale przede wszystkim żyć na wysokim poziomie z pracy trenera to zdobycie wiedzy i umiejętności oraz praktyki pod nadzorem najlepszych trenerów, którzy osiągnęli już sukces w tej branży.

JAK POWSTAŁ PROGRAM SZKOLENIA:

Programy szkoleń, które połączyliśmy w jeden pełnowartościowy kurs stworzyliśmy opierając się na doświadczeniu:

 • Najlepszych trenerów pracujących w największych sieciach klubów fitness,
 • Trenerów, którzy bili rekordy sprzedaży treningów,
 • Trenerów prowadzących z sukcesem własne studia treningu,
 • Trenerów, którzy pracując na własną rękę w domach klientów oferują treningi na poziomie 200zł/h,
 • Specjalistach i szkoleniowcach konkretnych dziedzin treningu,
 • Specjalistach i szkoleniowcach sprzedaży i marketingu,
 • Wykładowcach AWF,

Wyróżniający się absolwenci zostaną zaproszeni na praktyki, oraz staże. To niezwykle istotny element szkolenia, który nie jest oferowany w innych szkołach. Organizowane przez nas praktyki i staże są oceniane przez naszych absolwentów za wyróżniający nas na rynku element szkolenia kadry trenerskiej.

„Wydaje mi się, że ogromną wartość w czasie kursu miała, możliwość wspólnego prowadzenia treningów z naszymi opiekunami. To była bardzo cenna lekcja zawodu trenera w praktyce”

                                                                                                                                                                                                                    Michał, 23 lata

 

JUŻ WKRÓTCE, SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O MODUŁACH I WYKŁADOWCACH ZNAJDZIECIE W ODPOWIEDNICH ZAKŁADKACH NASZEJ STRONY.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KURSIE! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

WYMAGANIA – Wykształcenie średnie

DLA KOGO? – Trenerzy i instruktorzy siłowni, kulturystyki, absolwenci AWF, osoby chcące zdobyć zawód trenera personalnego.

UZYSKIWANE UPRAWNIENIA: Po zakończeniu kursu, zdaniu egzaminu końcowego oraz odbyciu praktyk, uczestnicy otrzymują tytuł trenera personalnego potwierdzony dyplomem, który uprawnia do prowadzenia wszystkich zajęć w zakresie specjalności i prowadzenia działalności zarobkowej.

 

Więcej informacji o promocjach, samym kursie oraz o sposobie rezerwacji możesz uzyskać pod nr tel. 606 812 664.

 

 

 

© 2013 DORTEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.