• 602 297 809
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcieX

  W razie pytań prosimy o kontakt

  Trwa wysyłanie wiadomości. Proszę czekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem w trakcie wysyłania wiadomości. Proszę spróbować ponownie.

  Proszę wypełnić wszystkie pola formularza przed wysłaniem go.

KURSY

EGZAMINY CERTYFIKACYJNE PFSP

Firma DORTEX we współpracy z Polską Federacją Sportu Powszechnego wprowadza na Polski rynek nowoczesne standardy certyfikowania instruktorów i trenerów.

Przyznawanie państwowych uprawnień odbywać się będzie na podstawie holistycznych egzaminów. Egzaminowana będzie zarówno wiedza teoretyczna jak i praktyczne umiejętności właściwe dla danej dyscypliny sportu lub dziedziny fitness.

Potwierdzeniem wiedzy i umiejętności naszych studentów będą certyfikaty, legitymacje lub dyplomy wydawane przez Polską Federacje Sportu Powszechnego, zgodnie z wpisem do krajowego rejestru sądowego z dnia 08.03.2015r. (KRS 0000394665).

Zgłaszając się na kurs i wpłacając zaliczkę, uczestnik otrzyma szczegółowe zagadnienia i wymagania egzaminacyjne oraz spis fachowej literatury (również w języku angielskim), w oparciu o którą przygotowane zostały testy teoretyczne i zaliczenia praktyczne.

Uczestnik po otrzymaniu materiałów ma 6* miesięcy na przystąpienie do egzaminu. Uczestnik ustala z organizatorem termin przystąpienia do egzaminu na minimum dwa, a maksimum cztery tygodnie przed wybraną datą. Egzamin odbywa się w ciągu jednego dnia. Jako pierwsza odbywa się część praktyczna, po której zaplanowana jest godzinna przerwa. Pozytywny wynik części praktycznej warunkuje przystąpienie do pisemnego egzaminu teoretycznego. O wyniku całego egzaminu organizator informuje nie później niż dwa tygodnie po jego odbyciu.

Obecnie można przystąpić do egzaminu:

 1. Trener Personalny
 2. Trener Kulturystyki
 3. Gym Instructor – Fitness ćwiczenia siłowe
 4. Instruktor Pływania
 5. Trener Pływania
 6. Instruktor Fitness
 7. Instruktor Narciarstwa
 8. Instruktor Snowboard

 

Cena egzaminu: 499zł**

W sytuacji nie zaliczenia części praktycznej można przystąpić ponownie do egzaminu po 4 tygodniach. Koszt 199zł.

W sytuacji nie zaliczenia części teoretycznej, poprawie podlega tylko część teoretyczna. Koszt 99zł.

W sytuacji dwukrotnego nie zaliczenia jednej z części egzaminu należy ponownie przystąpić do całego egzaminu nie wcześniej jednak niż po 4 tygodniach. Koszt 399zł*

W cenę egzaminu wliczone są wszelkie koszty związane z wejściem na właściwe obiekty, przygotowaniem materiałów, wydaniem certyfikatu, legitymacji bądź dyplomu.

Cena za dodatkowy certyfikat, legitymację bądź dyplom w języku angielskim wynosi 100zł.

*Czas na przystąpienie do egzaminu może się wydłużyć np. w związku z brakiem odpowiednich warunków atmosferycznych do przeprowadzenia części praktycznej.

** Cena może ulec obniżeniu w związku z przyznanym rabatem lub czasową promocją. Szczegóły u organizatora.

 

© 2013 DORTEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.