• 602 297 809
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcieX

  W razie pytań prosimy o kontakt

  Trwa wysyłanie wiadomości. Proszę czekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem w trakcie wysyłania wiadomości. Proszę spróbować ponownie.

  Proszę wypełnić wszystkie pola formularza przed wysłaniem go.

Adrian Markowicz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.Trener personalny master w klubach JATOMI fitness w Krakowie, następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz asystent głównego managera .

Przez 16 miesięcy odpowiedzialny za szkolenie, wyniki trenerów personalnych i managerów fitness w klubach JATOMI w Polsce oraz jakość obsługi klienta ( 36 klubów ) .

Od 6 lat związany z firmą JATOMI fitness a obecnie od 11 miesięcy pełniący funkcję managera głównego w jednym z Krakowskich klubów JATOMI.

Doświadczony trener, uczestnik wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju, wykładowca oraz członek rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE, certyfikowany trener Kulturystyki, TRX, Kettlebells, Instruktor Windsurfingu, ratownik wodny .

Szkoleniowiec na kursach personal trainer basic oraz GYM Instructor specjalizujący się w szkoleniach sprzedażowo-motywacyjnych , organizacji i planowania pracy trenerów oraz fitness managerów , tworzeniu struktur i planów sprzedaży krótko i długoterminowych .

© 2013 DORTEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.